Tyto stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace

Osvědčení od Ministerstva dopravy

Certifikace a Typové listy od Ministerstva dopravy ČR

Jsme jednou z mála společností zapsaných na Ministerstvu dopravy ČR jako dovozce a prodejce certifikovaných a schválených hliníkových kol pro prodej a provoz v rámci ČR (EU). K hliníkovým kolům značky SKAD poskytujeme typové listy. 

Odkaz na ministerstvo dopravy (MDČR) 

Osvědčení od Ministerstva dopravy ČR

Hliníková kola SKAD splňují všechny parametry v souladu s mezinárodními normami jako TÜV a KBA atd.

Výrobky nakupované od deklarovaného výrobce jsou vyráběny v kontrolovaném režimu ISO/TS 16 949 a zkoušeny akreditovanou zkušebnou na schváleném zkušebním zařízení. Každý dodaný výrobek prošel nezávislou výstupní kontrolou a obsahuje důkaz formou značky příslušné kontroly. Kontrolní typový protokol obsahuje porovnání s předepsanými parametry a předpisy.
Konfirmační protokol německého TÜV NORD potvrzuje, že výrobce při výrobě a zkoušení akceptuje platné mezinárodní a evropské normy včetně schvalování typů podle požadavků německého KBA. Potvrzení platí i pro vydávané hodnocení (certifikáty) komponentů. Toto prohlášení ve svém důsledku může být považováno za náhradu Prohlášení o shodě ve smyslu direktivy ES.