Uskladnění pneumatik

Autor admin 19/08/2020 0 Komentáře

Nevíte, kam s pneumatikami po přezutí? Nechte je jednoduše v našem skladu jako většina našich zákazníků! Ušetříte si tak námahu i čas, protože nebudete muset pro každé přezutí pořád pneumatiky nakládat a převážet.

O vaše pneumatiky se budeme po celou sezonu dobře starat, a jakmile je budete potřebovat, budou připravené na okamžité přezutí.

Navíc správné skladování zvýší kvalitu i životnost vašich pneumatik. Sluneční záření, vlhko, vysoké teploty či působení chemikálií jim totiž škodí. U nás máte garanci, že pneumatiky budou uskladněné ve vhodných podmínkách – v suché, chladné a temné místnosti, kde se nezmění jejich vlastnosti a nesníží jejich životnost.

Využijte u nás služeb uskladnění a buďte bez starostí!

 

CENA ZA USKLADNĚNÍ PNEUMATIK

  • sada 4× pneu za sezonu 600 Kč
  • 1× pneu za jeden den 0,80 Kč

AKTUÁLNÍ CENY A SLUŽBY PNEUSERVISU NAJDETE ZDE

 

Náš pneuservis ale nabízí mnohem víc než pouhé skladování a přezouvání. Obutí vašeho auta dokážeme také opravit, srovnat a vyvážit. A protože na autě velmi často dozná úhony také čelní sklo, rádi vám ho na vyžádání odborně vyměníme.

V pneuservisu nenabízíme rezervace, ale kdykoli si můžete ověřit, kolik zákazníků právě čeká ve frontě, na čísle 777 889 869.